Youtube

Facebook

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

 

ASBud sp. z o.o.
ul. Lwowska 38, 40-397 Katowice

NIP: 954-00-06-270
KRS: 0000137201
Regon: 272170613

BANK - SWIFT ING BPLPW
PLN 65105012141000000700021942 
EUR 55105012141000002269196651

Kontakt z główną siedzibą:

Sekretariat:

  32 608-45-44
  32 608-09-34
  asbud@asbud.com.pl

Serwis:

  32 209-89-36
  32 209-89-43
  serwis@asbud.com.pl

Części zamienne:

  32 209-89-73
  32 209-89-81
  czesci@asbud.com.pl

Dział handlowy:

  Michał Wójtowicz:
  Bartosz Szcześniak:
  Tomasz Glanowski:
  Karol Atłas-Leśniewicz:
695-17-74-70 / m.wojtowicz@asbud.com.pl
697-32-33-44 / b.szczesniak@asbud.com.pl
605-04-46-74 / t.glanowski@asbud.com.pl
601-19-11-15 / k.lesniewicz@asbud.com.pl

Dział serwisu i częsci zamiennych:

  Adrian Hyla:
  Daniel Szulc:
  Jacek Nowociński:
609-53-80-80 / a.hyla@asbud.com.pl
603-59-71-04 / d.szulc@asbud.com.pl
697-99-40-16 / j.nowocinski@asbud.com.pl

Dział wózków widłowych i logistyki:

  Mirosław Grabowski:
  Wioletta Mieszczok:
885-33-30-44 / m.grabowski@clark-polska.pl
726-70-05-55 / w.mieszczok@clark-polska.pl

Kontakt z oddziałami:


Oddział ASbud Warszawa:
ul. Kolejowa 262, Dziekanów Polski, 05-092 Łomianki
  22 751 12 22
  22 751 32 90
  warszawa@asbud.com.pl
  Bartłomiej Robak:
  Jarosław Szajko:
723-66-91-85 / b.robak@asbud.com.pl
785-99-95-00 / j.szajko@asbud.com.pl

Oddział ASbud Olsztyn:
ul. Kajki 3/1,10-546 Olsztyn
  olsztyn@asbud.com.pl
  Jacek Skrajny:
  Jakub Tabaka:
  Sławomir Tucholski
601-51-04-64 / j.skrajny@asbud.com.pl
601-44-68-96 / j.tabaka@asbud.com.pl
609-38-75-29 / s.tucholski@asbud.com.pl


Formularz kontaktowy

Nasi partnerzy: